Hakkımızda

2005 yılından itibaren tartım ve ambalaj sektörüne yönelik hizmet veriyoruz.Bulunduğumuz konuma gelebilmek için nasıl bir süreçten geçtik?
 
  Ambalaj makinaları ve tartım prosesindeki 10 yıllık tecrübemizle CROMPACK markası ile birlikte önem vermiş olduğumuz ürün kalitesi satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini misyonumuzun birinci maddesi haline getirerek firmamızın güvenirliğini ve kalitesini müşterilerimize benimsetmiş olduk. Alt yapımızı sağlamlaştırırken üretimini yapmış olduğumuz CromPack marka vakum paketleme makinaları 2008-2009 yılında Türkiye de, 2010 yılında Ortadoğu ve Arap ülkelerinde adını duyurmaya başladı. Ürünlerimizin kalite polikası bizi, fiyat politikası müşterilerimizi memnun ettiği için hedefimizi hep yukarıda tuttuk. Bundan sonrası için de kalitemizi hiç düşürmeden en iyi hizmeti vererek müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz.
 
Verdiğimiz hizmetler ve çalışmalarımız:
 
  Yeni bir ürünün servis alt yapısını oluşturmadan satışını gerçekleştirmek Türkiye de maalesef önüne geçilemeyen bir olay.Markamızın devamlılığı ve güvenirliği için bünyemizde bulunan elektronik mühendisi arkadaşlarımız ile birlikte ar-ge çalışmalarına daha fazla önem veriyoruz. Türkiye de bulunan Yetkili Bayii ve  Teknik Servislerimiz ile her 3 ay süre ile yapılan  toplantılarımızda satış öncesi teknis servis alt yapısı öncelikli konularımızdandır. İstanbul içi gezici Teknik Servis araçlarımız 7/24 hizmet vermektedir.
 
Markamızın yurt dışındaki konumu:
 
  Öncelikle şunu belirmek istiyoruz; bilindiği gibi bir çok firma  avrupa menşei (İTALYA-ALMANYA-FRANSA-ÇİN-HOLLANDA) ürünler ile Türkiye pazarına girmek için rekabet içindeler. Biz hiçbir firmayı örnek almadığımız gibi kendi markamız ile büyüyerek öncelik Türkiye pazarı ikincisi Ortadoğuda (SURİYE - İRAN - IRAK - AZARBEYCAN) bulunan bayii ve Teknik servislerimiz ile birlikte el ele vererek pazar payımızı genişletmek.
 
Teknolojik gelişmeler bizim için çok önemli.Ar-Ge konusundaki çalışmalarımız:
 
  İthalatçı ve İmalatçı  firmalara baktığınızda teknolojiyi hep yakından takip etmek yenilikçiliğe açık olmanız gerekiyor.  Her yeni yapılan üründe, daha üst kaliteyi yakalayabilmek için  mutlaka küçükte olsa değişiklikler yapılır. Firmamızın Ar-Ge departmanı ürünlerimizde uyguladığı değişiklikler ile Markamızı rakiplerimizin önüne geçirmeyi başarmıştır. 2010 yılında yeni ürünlerimizde kendi bünyemizde tasarlamış olduğumuz akıllı kart sayesinde iç ve dış piyasada satış adetlerimiz artmıştır.
 
Markamızın şu andaki konumu ve geleceğe dönük hedeflerimiz:
 
  Markamız için şu anda daha hiçbir şey yapmadık diyebiliriz. Her geçen yıl kaliteyi artırmak adına ürünlerimizin can alıcı  noktalarında yapılan değişiklikler çıtayıda aynı oranda yükseltiyor. Hedef konusuna geldiğimizde de hedef hiçbir zaman  yakalanmamalı. Hedefi yakaladık dediğimiz anda heyecanımız ve isteğimiz azalır. Firmamızın hedefi CromPack için yapılan her türlü yatırımların Türkiye de olması.
 
Son Kullanıcılar:
 
  Gıda sektöründe yıllarını vermiş şubeleşmiş birçok örnekler verilebilir. Ancak Türkiye de gıda  yönetmeliği Avrupayı geriden takip ettiği için yaklaşık 2000 li yıllarda paketlemeye geçilmiştir. Son kullanıcılar gerek makine seçiminde gerekse sarf malzeme seçimlerinde artık kaliteye önem veriyorlar. Fakat ne yazık ki uzakdoğu ürünleri Türkiye pazarında azda olsa satılmakta. Son kullanıcalar fiyatsal bakımdan markamız ile uzakdoğu ürünlerini kıyasladıklarında çok büyük yanılgıya düşmektedir. Tabiki bunun yanında uzakdoğu ürünlerine pirim vermek istemeyen kaliteli müşterilerimiz çoğunlukta.
 
Kısacası:
 
  Ambalaj ve Paketleme sektöründe tüketicilerin yanı süre gıda toptancıları da artık bu konuda bilinçlenmiş durumda. Açıkta olan gıda ürünlerinin sağlık açısından nekadar tehlikeli sonuçlar yaratabileceği ortada. Firma olarak bizim uğraşlarımızdan biriside maliyetleri düşürerek ürünlerimizin herkesin maddi gücüne uygun ve kullanıcıları zorlamayacak maliyete indirgemektir.
 
                                                                                                                                        SAYGILARIMIZLA;
                                                                                                                           Büyütmek İçin Tıklayın


Etiketler : vakum makinesi , vakumlama makinesi , poşet vakum , peynir vakum , yufka vakum , vakum pompası , dvp vakum , pvr vakum , şarküteri vakum , et vakum ,

Müşteri Hizmetleri

Merkez: Esenşehir Mah. Muradiye Sok. No:70/B Ümraniye/İstanbul
Telefon: (0216) 457 70 64
(0216) 457 79 64
GSM: 0 553 292 74 15
Fax: (0216) 457 73 01
E-mail: info@crompack.com